KONSULTACJA ONLINE

Dawka najlepszej stylizacji bez wychodzenia z domu.

Podczas konsultacji online pomogę Ci w skomponowaniu stylizacji z zasobów twojej szafy. Nauczę Cię tego, w jaki sposób dobierać poszczególne elementy garderoby odpowiednie do okazji,w których będziesz czuć się komfortowo i wyjątkowo. Twoje stylizacje nabiorą nowego życia.

Podpowiem Ci, które kolory ze sobą połączyć tak, aby doskonale wpływały na Twoje samopoczucie i na odbiór Twojej osoby przez otoczenie.

Połączymy elementy Twojej garderoby i stworzymy niebanalne stylizacje dopasowane do Ciebie.

KONSULTACJA wizerunkowa online doskonale sprawdzi się przed zaplanowanymi zakupami odzieżowymi. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Zazwyczaj jest tak, że podczas zakupów, zwłaszcza w okresie wyprzedaży ;), nabywasz za dużo ubrań lub powielasz to co już masz w garderobie.

Być może Ciebie to nie dotyczy, ale zapewne znasz takie osoby, które kupują ubrania i zaraz o nich zapominają?

Doświadczysz, jak komfortowa  i oszczędna w czasie jest dla Ciebie ta forma współpracy.

Natomiast pieniądze… często wydane na nietrafione ubrania, których w żaden sposób nie potrafisz połączyć z tym co już masz w domu i często odkładasz… Zgaduję, że jest to dolna półka w szafie… na samym dnie… będziesz mogła wydać przy następnej okazji.

Ważne:
  • Konsultacja odbywa się poprzez Skype
  • Trwa około 2 godzin
  • Dostajesz w pakiecie bonus: linki do konkretnych sklepów – według potrzeb 

Koszt: 350 zł

Jest wiele składowych sukcesu. Zawsze wydawało mi się, że doskonale dbam o swój wizerunek. Starałam się przede wszystkim czuć się dobrze sama z sobą.
Jednak po konsultacji z Reginą, mocno zauważyłam to, że mój wizerunek nie zawsze przynosi zamierzony czy pożądany efekt. Wiele rzeczy mi się wyjaśniło podczas wspólnej rozmowy. Powiem tak- jeżeli myślicie o sobie poważnie. Traktujecie swój zawód czy biznes poważnie, potraktujecie Siebie również bardzo odpowiedzialnie jeżeli chodzi o wizerunek. Bo wizerunek Nas „sprzedaje”. Zawsze „sprzedaje”, tylko czy zawsze to , co powinien? I czy przybliża Nas do zamierzonego celu?
Dziękuje Ci za wspólny czas. Jesteś nie tylko specjalistką od dobrego wyglądu ale przede wszystkim Kobietą dla Kobiety.
Świetne rzeczy przed Nami❤️ Karolina Pułjan

 

 

Dziękuję dziękuję dziękuję – podobno dziękuje się raz – a ja Ci dziękuję właśnie tyle razy 💜 Justyna

 

Artur