Prasa
Magazine Mockup-2
Witaj w moim świecie cudów!

Mam na imię Regina. Jestem szczęśliwą kobietą, która przewróciła swoje życie w poszukiwaniu siebie. Znalazłam! Ale wciąż jeszcze szukam… i to jest fantastyczna zabawa. Zapraszam Cię do niej. Moje najważniejsze wartości to prawda, miłość, spokój, rodzina i piękno.

Właściwie od zawsze towarzyszyła mi zwiększona percepcja i umiejętność głębszego postrzegania świata. Z czasem nauczyłam się jeszcze bardziej świadomie odbierać te sygnały i je rozumieć. Moja misja życiowa to budzenie w ludziach optymizmu i obdarowywanie ich radością.

Ogromną satysfakcję sprawia mi doradzanie kobietom w kwestii zmian ich wizerunku. Jest to wspólna podróż, której efektem jest przebudzona, piękna i pełna pozytywnej energii kobieta, która cieszy się każdym aspektem siebie i potrafi świadomie, a także twórczo kształtować swoje otoczenie. Takie transformacje i projekty są dla mnie źródłem ogromnej radości.

Jednym z moich celów jest organizacja tematycznych warsztatów dla kobiet. Tematyka kobieca. Edukacyjna. Zmiana wizerunku. Świadome odżywianie. Intuicja.

W życiu cenię sobie piękno i prostotę. Na co dzień kieruję się intuicją. Prostota na talerzu, prostota w komunikacji. Bez owijania w bawełnę, bez kluczenia. Piękno dostrzegam w najczystszych formach i potrafię odnaleźć je w najróżniejszych przejawach rzeczywistości, wymiarach ducha i emocji. Po prostu taka jestem.