BIZNESOWY PAKIET PREMIUM

W dzisiejszym świecie sztuką w biznesie jest być prawdziwym i naturalnym. Dokładnie o to wspólnie zadbamy, ponieważ autentyczność ma kluczowy wpływ na wiele płaszczyzn współpracy biznesowej.

Decydując się na pakiet biznesowy, otrzymujesz ode mnie indywidualną pracę oraz opiekę nad Twoim wizerunkiem. W tym czasie poznam Twoje oczekiwania co do stylu, w którym czujesz się najbardziej komfortowo, ustalimy jak wygląda Twoja praca, w jakich spotkaniach uczestniczysz, z kim prowadzisz biznes, aby jak najlepiej dobrać dla Ciebie nową garderobę i aby Twój wizerunek był spójny z życiem i biznesem, którym się zajmujesz. Wspólnie wybierzemy najlepsze opcje i możliwości dla Ciebie – dzięki temu nasza współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Zależy mi na tym, aby metamorfoza, nad którą będziemy pracować pozwoliła Ci jednocześnie zachować komfort i spójność z Twoim charakterem, osobowością. Pakiet w odróżnieniu od jednorazowej konsultacji pozwala mi na dokładne poznanie mojego klienta i jego oczekiwań.

W ramach pakietu będę koordynować Twój wizerunek w ważnych dla Ciebie wydarzeniach biznesowych. Zadbam o Twoją garderobę – od podstawowych jej elementów, jak garnitury, buty, poprzez zestawy casualowe, po same szczegóły jak zegarek, krawat czy spinki do mankietów. Moja dotychczasowa praca z klientami nauczyła mnie, że wiele osób zupełnie nie zdaje sobie sprawy z istotności każdego element ubioru. I właśnie tego chcę Cię nauczyć. Dzięki naszej współpracy i zdobytej wiedzy staniesz się osobą, która świadomie będzie dokonywać kolejnych wyborów zarówno podczas zakupów , jak i codziennego wyboru ubrań z szafy i kreowaniu swojego wizerunku. To, co teraz jest dla Ciebie skomplikowane lub niezrozumiałe, stanie się zupełnie naturalne i nie wymagające zastanawiania się, a zmiany będą miały pozytywny wpływ na Twoje życie i pracę.


BIZNESOWY

PAKIET PREMIUM

WYBIERZ SWÓJ PAKIET


Pierwsza konsultacja

Reorganizacja szafy

Wspólne zakupy

Szycie na miarę (koordynowanie)

Personal book

Sesja fotograficzna

Fryzjer

Make-up dla kobiet

PODSTAWOWY

6000 ZŁ

PAKIET PÓŁROCZNY

1 raz

1 raz

5 zdjęć

1 wizyta

1 raz

ROZSZERZONY

10000 ZŁ

PAKIET ROCZNY

2 razy (wiosna/lato, jesień/zima)

2 razy (wiosna/lato, jesień/zima)

10 zdjęć

2 wizyty

2 razy