PRZEGLĄD SZAFY

Dobrze zorganizowana i poukładana szafa to przestrzeń dla Twojego stylu oraz łatwość w dokonywaniu codziennych wyborów w zakresie stylizacji. Jej zawartość odzwierciedla Twoją osobowości i charakteru. To od niej zależy w jaki sposób Twoja osoba jest oceniana i spostrzegana każdego dnia i każdej godziny.

Twój wygląd podlega codziennym ocenom zarówno w pracy – przez współpracowników, na spotkaniach – przez znajomych, w domu – przez męża, rodzinę, a także przez każdą napotkaną, nieznajomą osobę, która Cię minie na ulicy lub spotka w sklepowej kolejce.

Reorganizacja szafy nie jest prosta. Wymaga obustronnego zaufania. Dla mnie to wielka odpowiedzialność i wyzwanie, bo żeby dobrze ją dostosować do Ciebie i aby zachować spójność jej zawartości z Twoją osobowością, muszę poznać Twoje oczekiwania, osobowość i styl życia. Jak to wygląda w praktyce?

Zapraszasz mnie do swojego domu i oddajesz garderobę w moje ręce. Moim zadaniem jest jej dokładny przegląd – musisz się liczyć z tym, że części z niej będziemy musieli się pozbyć raz na zawsze (uwierz mi, zrobię to dla Twojego dobra), a z pozostałych zrobimy zestawy korzystne dla Twojej sylwetki i na każdą okazję. Na początku wyrzucanie będzie trudne, ale gdy poczujesz jaka to wygoda mieć mniej, ale za to dobrych ubrań – już nigdy nie wrócisz to poprzedniej przepełnionej szafy.

Czy zastanawiałaś się kiedyś jaki wpływ na Twój nastrój i emocje ma to co masz w swojej szafie?


PRZEGLĄD

SZAFY

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

Przegląd szafy pod kątem rozmiaru, potrzebny/niepotrzebny, do przeróbki z uwzględnieniem potrzeb Klienta i jego stylu życia/pracy

Czas trwania: ok. 6 godzin

Lista potrzebnych rzeczy do kupienia w odniesieniu do wskazanego przez Klienta budżetu

Lista sklepów, które najbardziej odpowiadają potrzebom Klienta

Dwie konsultacje online

Przykładowe 15 zestawów dostosowanych do sylwetki klienta w stylu biznesowym, podróżnym, wizytowym, codziennym

PODSTAWOWY

1000 ZŁ

JEDNORAZOWO

ROZSZERZONY

1500 ZŁ

JEDNORAZOWO